•  

  userfiles/centrumdolicepl/top/0.jpg

   

 •  

  userfiles/centrumdolicepl/top/1.jpg

   

 •  

  userfiles/centrumdolicepl/top/2.jpg

   

 

 

Dla dzieci

Zajęcia z instruktorem terapii zajęciowej. Nauka gry na gitarze. Zajęcia wokalne...

czytaj więcej

 

Dla młodzieży

Warsztaty wokalne oraz teatralne. Umuzykalniające zajęcia nauki gry na gitarze...

czytaj więcej

Dla dorosłych

Polecamy przystąpienie do: Klubu Brydżowego, Koła Strzeleckiego, Klubu Seniorów "Złota Jesień"...

czytaj więcej

I Dolicki Bieg po zdrowie z Mikołajem 2020

    W dobie obowiązujących obostrzeń sanitarnych nie jest możliwe zorganizowanie jakiejkolwiek imprezy kulturalnej, sportowej, czy prozdrowotnej w formie masowej. Dlatego też postanowiliśmy wspólnie z Profilaktyką Dolice zachęcić Was wszystkich, mieszkańców Gminy Dolice, do zdrowego stylu życia bez nałogów, a co za tym idzie do indywidualnej aktywności, w tych trudnych dla nas czasach. Wielu z Was na co dzień biega indywidualnie, rodzinnie z dziećmi w lasach, parkach, po dróżkach i drogach, a nie chwali się tym i nie dokumentuje tego, a niekiedy warto. Dlatego zabawmy się wspólnie na odległość i wirtualnie pochwalmy się, że biegamy zachęcając tym samym innych, tych którzy jeszcze nie biegają.
    Warunkiem uczestnictwa w naszej zabawie pt. ”I Dolicki Bieg po zdrowie z Mikołajem” jest:
- bieg, marszobieg, nordic walking lub spacer indywidualny w wybranym przez siebie miejscu i czasie, w okresie od 1 do 10 grudnia 2020 r.
- minimalny dystans do pokonania, to 6 km (6 grudnia Mikołajki)
- uczestnik zabawy zobowiązany jest udokumentować swój udział w biegu/spacerze/nordic walking poprzez wykorzystanie zegarka lub aplikacji do pomiaru czasu i dystansu oraz własnym zdjęciem z akcentem mikołajowym (np. czapka Mikołaja itp.)
- potwierdzenie udziału w biegu w postaci zrzutu ekranu (screen) lub zdjęcia należy przesłać w terminie do10 grudnia 2020 r. do godz. 23.59 na adres: kultura.czaczyk@wp.pl
    Pierwsze 5 osób, które prześle potwierdzenie udziału w biegu/spacerze otrzyma pamiątkowe medale wykonane specjalnie na tą okazję.

Kontakt

Gminne Centrum Kultury w Dolicach

Adres: Wiejska 4, 73-115 Dolice
Telefon: +48 913 910 173
FAX: +48 913 910 173
E-mail: kultura@dolice.pl

Dojazd

Copyright © 2011. All Rights Reserved. Wykonanie, system CMS, opieka nad stroną: Tworzenie stron WEBPC-GROUP | KROLL | Mapa strony