Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/firmowe/domains/tafirma.pl/public_html/szablony/200086/index.php on line 225

Dla dzieci

Zajęcia z instruktorem terapii zajęciowej. Nauka gry na gitarze. Zajęcia wokalne...

czytaj więcej

 

Dla młodzieży

Warsztaty wokalne oraz teatralne. Umuzykalniające zajęcia nauki gry na gitarze...

czytaj więcej

Dla dorosłych

Polecamy przystąpienie do: Klubu Brydżowego, Koła Strzeleckiego, Klubu Seniorów "Złota Jesień"...

czytaj więcej

O nas

Gminne Centrum Integracji Społecznej i Profilaktyki w Dolicach jest koordynatorem amatorskiego ruchu artystycznego oraz form edukacji kulturalno-oświatowej.

Działają tutaj grupy i zespoły o profilu:

  • muzycznym,
  • teatralnym,
  • recytatorskim,
  • plastycznym,
  • tanecznym
  • oraz Stowarzyszenie „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Oprócz tego prowadzona jest działalność klubowa. W zajęciach uczestniczy ponad 100 osób w różnych grupach wiekowych. Gminne Centrum organizuje konkursy, spotkania, wystawy o zasięgu gminnym. Uczestniczy i współorganizuje imprezy charytatywne, włączając się co roku m.in. w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Gminne Centrum Integracji Społecznej i Profilaktyki w Dolicach jest samorządową instytucją kultury. Centrum prowadzi działalność kulturalną w zakresie tworzenia, upowszechniania i ochrony dóbr kultury oraz rozwijania i utrwalania zainteresowań kulturalnych mieszkańców gminy Dolice.
Mamy nadzieję, że dzięki działaniom Centrum, przyczynimy się do zwiększenia liczby osób angażujących się w inicjatywy lokalne mające na celu tworzenie społeczeństwa obywatelskiego dla rozwiązywanie ważnych spraw dotyczących obszaru, gdzie mieszkają i pracują.

Kontakt

Gminne Centrum Kultury w Dolicach

Adres: Wiejska 4, 73-115 Dolice
Telefon: +48 913 910 173
FAX: +48 913 910 173
E-mail: kultura@dolice.pl

Dojazd

Copyright © 2011. All Rights Reserved. Wykonanie, system CMS, opieka nad stroną: Projektowanie stron WEBPC-GROUP | Mapa strony